30 latka która potrąciła policjanta w Jaworznie została zatrzymana. Trafiła do aresztu!

30 latka która potrąciła policjanta została zatrzymana. Trafiła do aresztu!

Funkcjonariusze jaworznickiej drogówki w minioną sobotę na ulicy Jana Pawła II w Jaworznie około godziny 18:50 zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którym poruszała się 30 latka. Kobieta w trakcie przeprowadzonej kontroli drogowej potrąciła policjanta i odjechała. Policjanci oddali strzały w kierunku uciekającego peugeota. Podejmując za nim pościg, jednak kierująca zdołała uciec mundurowym. Kobieta była poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary 20 dni aresztu.

W poszukiwania 30 letniej kierującej zaangażowano kilkudziesięciu policjantów w tym funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji z Katowic. Drogi wyjazdowe z miasta zostały natychmiast zablokowane. Kryminalni rozpoczęli poszukiwania 30-letniej kierującej. Kobieta nie posiadała stałego adresu zameldowania.

W minioną niedzielę funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie wspólnie z kryminalnymi Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach około godziny 17:00 zatrzymali poszukiwaną, w jednym z mieszkań w Chrzanowie.

30-latka była zaskoczona wizytą mundurowych. Kobieta trafiła do aresztu – trwają czynności w tej sprawie – informuje Komenda Miejska Policji w Jaworznie

 

 

mat filmowy: Komenda Miejska Policji w Jaworznie

zdjęcie podglądowe: fotoratownicza – Konrad Sikorski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *