Brutalne pobicie w centrum Jaworzna! [WIDEO]

Brutalne pobicie w centrum Jaworzna!

W piątek, 10 marca 2023 roku w rejonie centrum handlowego Galena w centrum Jaworzna doszło do pobicia 16-latki przez dwie nieletnie dziewczyny. Miejsce, w którym została pobita 16-latka, było na podziemnym parkingu, całkowicie odosobnione dla przechodniów, a także było ono nieobjęte monitoringiem galerii. 

Dotkliwie pobita nieletnia w obawie przed groźbami kierowanymi przez nieletnie sprawczynie, nie przyznała się o tym fakcie rodzicom.

W przestrzeni internetu pojawiło się nagranie, na którym dwie młode nastolatki znęcają się psychicznie i fizycznie nad 16-letnią dziewczyną. Zdarzenie to zostało zarejestrowane w postaci filmu przez jedną ze sprawczyń oraz opublikowane przez nieustaloną osobę w sieci.

Policjanci Kryminalni z Jaworzna po otrzymaniu bulwersującego filmu prowadzili własne czynności w tej sprawie i ustalili tożsamość nieletnich dziewczyn w wieku 13 i 14 lat.

Dzięki szybkiej reakcji mundurowych z referatu ds. nieletnich i patologii, którzy zebrali materiał dowodowy, wczoraj (15.03.2023 r.) namierzyli i zatrzymali dwie sprawczynie czynów karalnych.

Doprowadzenie nieletniej – źródło jaworzno.policja.gov.pl

Obie dziewczyny noc spędziły w policyjnej izbie dziecka. Dziewczyny biły po całym ciele 16-latkę oraz groziły jej śmiercią, w wyniku czego dziewczyna doznała obrażeń ciała. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż powodem pobicia był konflikt na tle rówieśniczym pomiędzy nastolatkami.

Pokrzywdzona nieletnia nie wymagała hospitalizacji, jednak jest pod opieką lekarzy specjalistów. To nie pierwszy czyn karalny, jaki nieletnie mają na swoim koncie. W przeszłości wobec nich były prowadzone postępowania w sądzie dla nieletnich o demoralizację oraz czyny karalne.

Jutro o dalszym losie nieletnich zdecyduje Wydział Rodzinny Sądu Rejowego w Jaworznie.

Doprowadzenie nieletniej – źródło jaworzno.policja.gov.pl

UWAGA: Materiał zawiera drastyczne sceny, przemoc i wulgarny język. Osoby oglądające ten film mogą poczuć lęk i dyskomfort. 

Materiał ten przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i dla osób o silnych nerwach. To ty decydujesz czy obejrzysz ten materiał!

Film i dźwięk został zacenzurowany dla dobra sprawy.

Materiał ma na celu uświadomienie obecnych realiów rozwiązywania konfliktów przez większość młodzieży w obecnych czasach.

<- Film z pobicia 16-letniej dziewczyny – źródło twitter.com 

Film został zacenzurowany dla dobra sprawy i nie ma on na celu nikogo urazić, a jedynie pokazać obecne realia rozwiązywania konfliktów przez młodzież. 

Artykuł: Jarosław Klimczyk – Jaworzno112.pl na podstawie artykułu jaworzno.policja.gov.pl

Zdjęcia: jaworzno.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *