Jaworzno112 to nie tylko zdjęcia!

Jaworzno112 to nie tylko zdjęcia!

Dzięki naszemu partnerowi jakim jest firma AEDMAX.pl pozyskaliśmy całkiem niedawno wyposażone i profesjonalne apteczki, które nasi reporterzy posiadają na swoim wyposażeniu. Apteczki już nie raz używane były w praktyce.

W dniu dzisiejszym [03.03.2023] dzięki firmie RESCUE HELP, która od niedawna jest partnerem naszej redakcji. Kilka osób z zespołu wzięło udział szkoleniu z pierwszej pomocy prowadzonym przez wykfalifikowaną kadrę instruktorów, z wieloletnim stażem z firmy RESCUE HELP.

Podczas dwu godzinnego szkolenia nasz zespół przysposobił sobie wiedzę z zakresu Resuscytacji Krążeniowo – Oddechowej, obsługi Automatycznego Defibrylatora Zewnętrznego, a także przypomniał sobie jak zakładać stazy taktyczne.

Szkolenie zakończyło się otrzymaniem certyfikatu udziału w tego typu szkoleniu, a także przypomnieniem wiedzy, która jest nam potrzebna by jeszcze prężniej działać i udzielać się w społeczeństwie! 

Dzięki firmom, które podjęły się współpracy z naszym zespołem widzimy, że to co robimy MA SENS i co najważniejsze, zaczynamy być widoczni z niesieniem pomocy wśród społeczeństwa!

Bardzo dziękujemy naszym dotychczasowym partnerom za okazane bezinteresowne wsparcie. Mamy wielką nadzieję, że nasza współpraca będzie się prężnie rozwijać i razem będziemy tworzyć świetne projekty i akcje!

Jeśli ty również chciałbyś zostać naszym partnerem, czy też chciałbyś wesprzeć naszą redakcję – napisz do nas wiadomość e-mail na adres redakcja@jaworzno112.pl

Artykuł: Jarosław Klimczyk

Zdjęcia: Jaworzno112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *