Czuwali nad bezpieczeństwo podczas Dni Jaworzna

Czuwali nad bezpieczeństwem podczas Dni Jaworzna!

Dni Jaworzna rozpoczął na stadionie Azotani Dawid Kwiatkowski, który na jaworznickiej scenie zaśpiewał swoje największe utwory. Oprócz Dawida na scenie pojawił się również zespół Happysad i zespół Kayah. To własnie ich piosenki zakończyły pierwszy dzień trwających dni miasta.

W drugi dzień, w niedzielne popołudnie atrakcje dla mieszkańców zaplanowano w śródmieściu i jaworznickim rynku.

Jaworznicka publiczność wzięła udział w koncertach artystów z Fabryki Talentów i zespołu Zdrawica zagrali również Anchey Nocoń oraz grupa Croanica. Jaworznicki rynek opanowali cyrkowi artyści którzy przygotowali atrakcje dla najmłodszych. Śródmieście opanował Festiwal Kolorów Holi i wrotkoDISCO.

Podczas dwudniowych Dni Jaworzna nad bezpieczeństwem czuwali m.in. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie, Straży Miejskiej w Jaworznie, Ochotniczej Straży Pożarnej z Byczyny i Jelenia, ratownicy medyczni i służby porządkowe.

Podczas zabezpieczania imprezy masowej – ,,Dni Jaworzna 2022″  nasza redakcja w ramach współpracy użyczyła drona, wspierając przy tym strażników miejskich w patrolowaniu i zabezpieczaniu trwającej imprezy. Serdeczne podziękowania za współpracę podczas działań. 

Zdjęcie: Fotoreporterzy JAWORZNO112.pl

Artykuł: Jarek – Jaworzno112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *