mł. bryg. Bartosz Smolarczyk Zastępcą Komendanta KM PSP w Jaworznie!

mł. bryg. Bartosz Smolarczyk Zastępcą Komendanta KM PSP w Jaworznie!

17 grudnia, Śląski Komendant Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, powołał na stanowisko zastępcy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie – mł. bryg. mgr inż. Bartosza Smolarczyka, który dotychczas pełnił obowiązki zastępcy komendanta.  

Bartosz Smolarczyk jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie oraz studiów podyplomowych kierunku zarządzanie zasobami dla kadry kierowniczej Państwowej Straży Pożarnej na Wydziale Nauk Społecznych i Teologicznych w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej we Włocławku. 

Swoją służbę rozpoczął w 2004 roku w KM PSP w Jaworznie. W 2013 roku został dowódcą zmiany, w 2019 roku zastępcą Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, a w 2020 roku był mianowany na Dowódcę.

Od 1 lipca 2021 roku – pełnił obowiązki zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Jaworznie.

Za swoje dotychczasowe osiągnięcia w służbie otrzymał: Brązowy Medal “Za zasługi dla pożarnictwa” oraz Medal za Ofiarność i Odwagę 

mł. bryg. mgr. inż. Bartoszowi Smolarczykowi, w imieniu redakcji portalu Jaworzno112.pl składamy serdeczne gratulacje. Życzymy owocnej służby na  stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego PSP.  życząc wytrwałości na dalsze lata służby w Państwowej Straży Pożarnej oraz satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *