Zmiana na stanowisku Komendanta Miejskiego PSP w Jaworznie

26 lutego 2021 roku w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie, w obecności zaproszonych gości oraz funkcjonariuszy i pracowników, odbyła się uroczystość z okazji zdania i powierzenia obowiązków Komendanta Miejskiego PSP w Jaworznie. 

Po przyjęciu meldunku przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP nadbryg. Jacka Kleszczewskiego i powitaniu gości, odczytano akt odwołania ze stanowiska dotychczasowego Komendanta Miejskiego PSP w Jaworznie st. bryg. Dariusza Kleszcza, w związku z jego przejściem na zaopatrzenie emerytalne. Następnie odczytano akt powierzenia z dniem 27 lutego 2021 roku, obowiązków Komendanta Miejskiego PSP w Jaworznie bryg. Pawłowi Żabie, który dotychczas pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Jaworznie. 

Na zakończenie uroczystości Śląski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Jacek Kleszczewski podziękował za służbę st. bryg. Dariuszowi Kleszczowi, a także życzył bryg. Pawłowi Żabie powodzenia i sukcesów na nowo powierzonym stanowisku Komendanta Miejskiego PSP w Jaworznie.

Opracowanie: st. kpt. Marcin Ziemiański

fot. st. kpt. Bartosz Smolarczyk 

 źródło: Zmiana na stanowisku Komendanta Miejskiego – Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *