Nasz zespół

nasz zespół

Jaworzno112.pl

Praca zespołowa to paliwo, które pozwala zwykłym ludziom na osiągnięcie niezwykłych rezultatów. 

A. Carnegie

ZARZĄD REDAKCJI
lesiak

Bartłomiej lesiak

redaktor naczelny

Głowa redakcji. Absolwent III Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie na profilu dziennikarsko-filmowym z elementami prawa. Pasjonat fotografii i służb mundurowych.

 

W redakcji pełni funkcję redaktora naczelnego oraz wydawcy. Jest administratorem, ponadto zajmuje się sprawami związanymi z mailami. Zajmuje się Instagramem redakcji. 

 

KONTAKT
jarek

jarosław klimczyk

z-ca. redaktora naczelnego

Bardzo kreatywna i pomysłowa osoba. Ma pełno zapału i pomysłów na wprowadzanie nowych pomysłów w życie redakcji. Pasjonuje się fotografią i pożarnictwem. Swoją przyszłość wiąże ze strukturami państwowej straży pożarnej. Członek Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej na Dąbrowie Narodowej. 

W redakcji pełni funkcję zastępcy redaktora naczelnego. Jest administratorem, ponadto zajmuje się stroną internetową i wszystkimi współpracami związanymi z redakcją. 

Jest operatorem drona.

 

KONTAKT
REDAKTORZY
SIDOR

Szymon sidor

fotoreporter

Pasjonat fotografii ratowniczej i pożarnictwa. Członek Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej na Dąbrowie Narodowej. 

W redakcji pełni funkcję fotoreportera.

 

KONTAKT
puste

damian stec

FOTOREPORTER

Pracowity i kreatywny. Łapie dobry kontakt z ludźmi. Jego pasja to programowanie, pożarnictwo oraz fotografia. Członek Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej na Dąbrowie Narodowej 

W redakcji pełni funkcję fotoreportera.

KONTAKT
duszyk

jakub duszyk

redaktor

Członek Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej na Dąbrowie Narodowej. Uczeń III Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie na profilu CYBER-MIL. Jego zainteresowaniami jest programowanie i pożarnictwo.

W redakcji pełni funkcję fotoreportera.

KONTAKT